Lesnické služby, Boží voda - Jeřmanice
Farma Boží voda - Jeřmanice
Barunka řemesla

Kde nás najdete

Nejrychlejší cesta, jak se k nám dostanete z Liberce je : jet po rychlostní komunikaci směr Hodkovice nad Mohelkou, Turnov, Praha. První odbočka z této komunikace je pravý sjezd na Jeřmanice. Převážná část obce se nachází napravo od této silnice, ale nás najdete na levé straně. Proto po odbočení vpravo následně odbočíte opět vpravo a podjedete rychlostní komunikaci směr Milíře, Rádlo.

Projedete levotočivou zatáčkou, míjíte firmu ,,DAF“, a podjedete železniční viadukt. Vyjedete táhlý kopec a na 1.křižovatce jedete rovně směr Vratislavice n.N.

Sjedete kopec, dále rovně asi 500m a najdete nás po pravé straně, kde vás naše firemní cedule navádějí buď vpravo na spodní vjezd, ale vy raději jeďte ještě rovně asi 50m od té první navádějící cedule a pak přímo vjedete do hlavní brány, vstup do sídla podniku.

Na plotě u hlavní vjezdní brány visí firemní dřevěná schránka, kde si můžete při cestě kolem sami vyzvednout aktuální nabídkový list naší firmy. Před branou vás upoutá také firemní nástěnka, kde také můžete přečíst o našich aktuálních cenách zboží a činnostech v daném roce.

Další nástěnku a schránku máte také uvnitř dvora podniku, kde můžeme přímo s Vámi osobně dojednat a přijmout vaši objednávku. (viz foto)

Objednávku zboží si můžete sjednat i telefonicky a přes objednávkový formulář.

Zvonění: jak nás najdete na místě?

Uvnitř dvora na velké bílé budově s nástěnkou a schránkou máme pro Vás zavěšený velký kovový zvon, na který můžete zvonit, abychom vás slyšeli po celém našem areálu. Kdybychom náhodou nebyli v doslechu, tak prosíme, aby jste přišli k našemu domu a na vchodových dveřích také visí kovový zvon, který už uslyšíme. A když ani ten neuslyšíme, tak jsme asi mimo areál a tak prosím telefonujte, kontakty jsou napsané na firemních cedulích před hlavním vjezdem nebo na nabídkových listech ve schránkách. Mnohokrát děkujeme za trpělivost a pochopení.Jan Titěra- Lesnická činnost   |   Horní Podhájí 126, 463 12 Jeřmanice u Liberce  |   Mobil: 606 276 809   |  E-mail: les@bozivodafarma.cz

Podporujeme: bitcoin cena