Lesnické služby, Boží voda - Jeřmanice
Farma Boží voda - Jeřmanice
Barunka řemesla

Aktuálně

Od jara je možné objednávat palivové dřevo jehličnaté i listnaté. Listnaté se míchají různé dřeviny( BK, DB, BŘ, JAS, JAV, Olše...).

DŘEVĚNÉ BRIKETY STÁLE V PRODEJI:  pouze cihly 10kg /  60,-Kč.

PALIVOVÉ DŘEVO LISTNATÉ  BUKOVÉ  NEMÁME 100% SUCHÉ, POUZE PROSCHLÉ 1,5ROKU A MOKRÉ.  OBJEDNÁVKY VYŘIZUJEME DLE ČASU OBJEDNÁNÍ . 

MULČOVACÍ KŮRA volně ložená  je již letos  na skladě.  Při vlastním odvozu si prosím musíte předem zavolat a domluvit si časový termín (tel. 606 276 809, 721 411 250), jelikož jsme často v terénu za prací.

Cena za 1m3/650,-Kč.

 

 

Zákazníci mají možnost vlastního odvozu na vozíku, kde si u nás sami naloží kolik chtějí a dle spočítaného obsahu na vozíku či jiném prostoru jejich vozidla zaplatí stanovenou cenu. Množství obsahu se vynásobí cenou kůry za 1m3.

Také se prodává kůra pytlovaná v rašlových pytlích, kde 1pytel má obsah cca 80l. Cena 1 pytle za 80,-Kč. Napytlujeme jen na objednávku.

 

Dále rozvážíme palivové dřevo, na jaře si zákazníci objednávají topení včas do zásoby, aby dlouhodobě proschlo a mělo tak 100% výhřevnost . Dřevo se prodává ve všech zpracovaných formách : metrové, špalky, štípané- jehličnaté i listnaté.

Kdo nemá doma suché dřevo, tak je možné zakoupit štípané dva roky proschlé dřevo tvrdé listnaté na gril nebo přitopení v chladnějších letních měsících.

Také rozvážíme dřevěné brikety – cihly v 10kg balení ,které jsou vyrobené z pilin z listnatých i jehličnatých dřevin.
Jan Titěra- Lesnická činnost   |   Horní Podhájí 126, 463 12 Jeřmanice u Liberce  |   Mobil: 606 276 809   |  E-mail: les@bozivodafarma.cz

Podporujeme: kurz BTC